Z okazji Dnia Bibliotekarza składamy wszystkim Bibliotekarkom i Bibliotekarzom najserdeczniejsze życzenia – wielu inspirujących spotkań, niegasnącej pasji do książek, satysfakcji z pracy oraz nieustającej życzliwości czytelników ![]()
![]()
Dziękujemy za tworzenie miejsc pełnych wiedzy, kultury i wyobraźni. Dziękujemy również naszym czytelnikom, to dzięki Wam biblioteki są przestrzenią odkrywania, rozmów i wyjątkowych historii ![]()
A z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek mamy też małą niespodziankę dla najmłodszych czytelników ![]()
Dzieci zbierające naklejki do swoich albumów otrzymują teraz aż 2x więcej naklejek! ![]()
![]()
Zapraszamy do odwiedzin i wspólnego świętowania!

