Za nami wyjątkowy koncert na zakończenie roku szkolnego w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia muzyczne! ![]()
![]()
![]()
Na scenie mogliśmy podziwiać młodych artystów rozwijających swoje pasje podczas zajęć wokalnych, keyboardowych i gitarowych. Było mnóstwo emocji, pięknych dźwięków i ogromnej radości ze wspólnego muzykowania ![]()
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za odwagę, zaangażowanie i wspaniałe występy, a instruktorom za całoroczną pracę, cierpliwość i przekazywanie muzycznej pasji ![]()
Dziękujemy również rodzicom, rodzinom oraz wszystkim gościom za obecność, ciepłe słowa i gorące brawa ![]()













































