Za nami spektakl „SUCHOWISKO, czyli spektakl do popijania” przygotowany przez uczestników zajęć teatralnych! ![]()
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za wspaniałe występy oraz miesiące ciężkiej pracy podczas prób ![]()
Dziękujemy również rodzicom, rodzinom i publiczności za obecność, wsparcie i gorące brawa! ![]()






































